- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 954 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
1
Czy ja dobrze widzę, że deportowali Ukraińca za to, że złowił suma? Ja pierdziele co za chory... » Czytaj dalej
157 odpowiedzi
MirusAmisz
39
@Kgorecki2500 No ładnie ładnie kolego, to sobie nagrabiłeś. https://x.com/krulbijedame/status/20... » Czytaj dalej
35 odpowiedzi
LAMC_10
7
Jak córka to Maja, jak syn to Leon.
46 odpowiedzi
Media
Sonda
MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest:
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 954 Culés
1
Guillem Balague : „What next for Madrid? Allegri? I believe Pochettino will stay at Spurs with his new contract but I also know Florentino sees him at Madrid at some point. Florentino wanted Mourinho when he got rid of Rafa. Not easy to replace Zidane”
8
@IronSanHybrid "Florentino wanted Mourinho when he got rid of Rafa. Not easy to replace Zidane"
Błagam, niech weźmie Mou. To by było lepsze niż Benitez.
0
@KamQiX Benitez jest akurat dobrym trenerem, w Valencii czy Napoli potrafił budować świetne zespoły, to nie były samograje pokroju Barcy.
0
@PFK_Sewastopolll to jest dobry trener wlasnie na takie druzyny.. Wydaje mi sie, ze w Realu musi byc trener, ktory dobrze dogada sie z gwiazdami, a wiadomo ze Benitez mial nie po drodze w Realu z parpma zawodnikami. Carlo czy Zidane, to trenerzy ktorzy trzymaja sie blisko z szatnia, relacje bardziej kolezenskie- i to wlasnie oni zdobywali najwazniejsze tytuly dla Krolewskich w ostatnim czasie..