La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1561 Culés

1

Obronę będziemy mieć: Pique, Umtiti, Verma i Lenglet. Na wypożyczenie wyląduje Mina i prawdopodobnie przy sprzedaży Marlona zapewnimy sobie opcje odkupienia za rok czy za dwa jakby spisywał się świetnie.

Ciekawe, obserwujemy Škriniara [w tym okienku nie jest brany pod uwagę w kwestii transferu tylko w przyszłości], wiadomo taki transfer może kosztować około 70 mln albo i więcej .. Ale pytanie bardziej czy odpuściliśmy z de Ligtem ? Bo w przyszłości albo Skinar albo de Ligt, a kwota była by podobna tylko ten pierwszy ma większe doświadczenie bo liga włoska niż de Ligt w lidze holenderskiej.

Pytanie też, czy Holender nie zmieni klubu w tym okienku, wiadomo kluby z Anglii .. a Skinara prawdopodobnie w tym okienku nikomu Inter nie sprzeda. Ciekawe jak to będzie z tymi piłkarzami w przyszłości ... w sumie widziałbym któregoś z nich jako następce Pique w przyszłości.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?