La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1504 Culés

0

Opinie od dlc World Cup do Fify? Wiedziałem że będzie słabo jak darmowy ale że aż tak? Im nawet się nie chciało sprawdzić powołań żeby zaktualizować kadry. Praktycznie żadnych dodatkowych animacji. Jedynie kilka stadionów nowych i interfejs. Nawet jak się wygra turniej to animacja tak uboga jak w zwykłym turnieju. Bida z nędzą.

Poza tym . Na ławce dalej 7 zawodników zamiast 12 jak powinno być.
Brak kwalifikacji co było bardzo fajnym trybem. Po prostu dali nam nowy interfejs kilku zaktualizowanych zawodników i macie swój mundial.

Kurna World Cup 10 to było to. Płatna osobna gierka ale czułem mundial.

konto usunięte

0

@szoch6 Najpierw niech naprawią to coś, bo tam się meczu nawet nie da zacząć, bo wywala do pulpitu nawet w trybie offline...

0

@GregSTG Ja wczoraj na ps4 normalnie tylko sklep nie działał bo był podobno jakiś bug że ci co korzystali przed dostawali same najlepsze karty o wiele częściej.

konto usunięte

0

@szoch6 Ja wróciłem o 22:30 z pracy i już czytałem, że były 2 aktualizacje, jedna naprawiająca to co zpierniczyła 1. ;/ ale i tak nie da się grać...

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?