- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1321 Culés
Gorące dyskusje
TR3YWAY
5
Lewy widzę znowu porażka w USA. No tak, jak nie będzie miał serwisu Yamala, Raphy czy Pedriego... » Czytaj dalej
36 odpowiedzi
Zoker
7
Co kieruje ludźmi, którzy wręczają ZP Dembele? Wtf
29 odpowiedzi
Sysia11
3
Póki co to Suarez bez kolan prezentuje się dużo lepiej od Lewego. Ciekawe czy Robcio wdroży... » Czytaj dalej
18 odpowiedzi
Media
Sonda
Kto powinien wygrać Złotą Piłkę 2026?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1321 Culés
5
CR7 dla TV1: „Złota Piłka Mundialu? Jeżeli powiedziałbym, co o tym sądzę, trafiłbym do więzienia. Nie mogę być szczery”.
Haha wiecie co jest najlepsze że przez taką głupotę ten typ osiąga swój cel bo jest o nim mówione, ja już dawno przestałem wierzyć w ludzkość skoro tacy ludzie są przez masy gloryfikowane i ubóstwiane
1
@Phatro To jest oczywiste, że on robi wokół siebie szum, żeby o nim mówiono co go przybliża do ZP.
2
@PJ1985 Dlatego Złota Piłka przestała mieć wartość już kilka dobrych lat temu od kiedy stał się to festiwal popularności i wybiórcze klasyfikowanie trofeów i statystyk na ważne i g*wno warte