La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1019 Culés

konto usunięte

6

- Plotki związane z transferem Antoine Griezmanna do FC Barcelony to była tylko zasłona dymna. Głównym celem Barçy ma być inny Francuz, a mianowicie Kylian Mbappe zawodnik PSG. Mówić ma o tym filmik załączony na instagramie przez lewego obrońcę Manchesteru City Benjamina Mendyego na którym zawodnik Obywateli pokazał jego zwycięstwo w FIFIE 18 nad Mbappe. Młody napastnik stołecznego klubu grał FC Barceloną a nie swoim obecnym klubem jak zrobił to Mendy. [MD]

35

@DamianCules Hehe dobre dobre :)

konto usunięte

0

@DamianCules Mbappe kosztuje 180 mln i nie wierze że go Barcelona kupi xD

0

@DamianCules o kurła no przecież Logiczne :D

15

@DamianCules Skorupski z Góralskim grali - Real -Barcelona , więc Góralski fichado ?

0

@DamianCules to samo pisali z transferem Neymara że to zasłona a tak naprawdę chcą Mbappe do Realu

konto usunięte

1

@Lukii9090 Z tego co mi się wydaje nawet by nie mogła bo on już chyba jest umówiony dla PSG, a wypożyczenie było tylko po to żeby nie wydać 400 mln euro w jednym okienku. No i zobaczyłem ten filmik więc pomyślałem sobie że napisze :)

1

@prucnalkam ja gram dziennie Barcą i na transfer czekam jakieś 15 lat :D

1

@prucnalkam Podobno razem z Verrattim będą mieli konferencje.

konto usunięte

1

@prucnalkam Może Jacek okazałby się idealnym następcą Andrzeja...

1

@DamianCules Grałem dzisiaj z kolegą we FIFE. Ja Barcelona on Real. Czyżby Veb1233 fichado?

konto usunięte

0

@Veb1233 Jak będziesz grał tak jak któryś z tej 2 co masz na profilowym to fichado.

0

@DamianCules Gra w obronie jak Andres i mam szybkość Tarzana.

konto usunięte

0

@DamianCules Jak za FFP dostaną karę to pewnie go nie kupią.

konto usunięte

0

@Lukii9090 W sumie jeśli mam być szczery wolałbym Mbappe od Antoine'a. Griezmann jest świetny ale już nie przeskoczy pewnego poziomu, a Mbappe myślę że już teraz w niczym mu nie ustępuje i jest bardziej dynamicznym zawodnikiem. Trochę przypomina Ronaldo El Fenomeno jak dla mnie. No i oczywiście znacznie młodszy. Ale oczywiście przyjście Griezmanna będzie super sprawą.

konto usunięte

0

@DamianCules Mnie bardziej Thierrego Henry przypomina Mbappe a nawet już jest lepszy niż Thierry. W PSG nie osiągnie szczytow swoich możliwości a jak by przyszedł do nas albo gdzieś do BPL mógłby stać się najlepszym zawodnikiem bo papiery na granie to chłopak ma.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest: