- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1102 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1102 Culés
2
Podsyłam kumplowi English Breakfast Extra z Dudkiem (kumpel fan Liverpoolu, a materiał polecam bo bardzo ciekawy) i doszliśmy do rozmowy o bramkarzach. Oczywiście padł argument, że w historii na bramce Barcy zawsze były ogórki, a Valdes największy. Jak dojść do takich ludzi, co mają klapki na oczach. To samo jest z Pepem, że niby zawsze przychodzi na gotowe, że Messi bez mistrzostwa świata nie jest nawet w top 3 w historii itp. Dlaczego jest taka ignorancja w kibicach innych klubów i umniejszanie zasług ludzi związanych z Barceloną? Aż tak bardzo bolą ich nasze sukcesy w ostatnich latach?
0
@DonMatteo901 Odpowiem na ostatnie pytanie, tak bolą ich dupcie bardzo, chociaż będą na pewno zaprzeczać :D
0
@DonMatteo901 No bo akurat Valdes przez całą karierę mial w Barcy 2 sezony na uczciwym poziomie a reszta to był strach gdy miał piłkę.
Di Maria lubi to.
3
@Avada Kedavra Bullshit, doskonały bramkarz.. Strasznie niedoceniany ;/
4
@Bykunn Tak to zawsze jest, że jedna zła interwencja przesłania sto dobrych, zwłaszcza w przypadku bramkarzy.