La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 2139 Culés

0

Chcialbym aby Robert Lewandowski pokazal na Mundialu pelnie swoich mozliwosci i doprowadzil nasza ekipe przynajmniej do cwiercfinalu.To bylo by cos

3

@lukaszbrk Ja chciałbym żeby uniósł się ponad swoje możliwości ;)

0

@lukaszbrk No jak będzie dostawał świetne podania to może coś strzeli a tak to ? Zobaczymy ;)
Ja tam bym się nie napalał na coś wielkiego na tym Mundialu ;)

1

@lukaszbrk W końcu jest na poziomie Messiego i Ronaldo, tylko "jest Polakiem, miał trudniej i musiał kilka murów skruszyć w swoim życiu, dlatego nikt tego nie widzi" :v

konto usunięte

3

@Andi18 O podania nie ma co się martwić, Peszko będzie mu dogrywał.

konto usunięte

2

@GenerałXavi Co jak co, ale nawet gdy chłopaki nie mają formy w klubach to przyjeżdżają na kadrę i grają na 200% swoich możliwości. Orzełek na piersi dodaje umiejętności :D

0

@tristan87 A weź mnie nawet nie denerwuj z tym Sławomirem XDD

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?