La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1856 Culés

5

■neurophate
Justin Kluivert nie przedłuży kontraktu z Ajaxem, a co za tym idzie albo zostanie sprzedany za relatywnie niewielkie pieniądze, albo będzie mógł negocjować odejście za darmo w styczniu 2019 roku.

Widziałbym chłopaka u nas, ale nie z tym agentem:)

0

@Gaucho już widzę, jak negocjuje bajeczny kontrakt dla siebie :P

0

@Gaucho Może za kilka ładnych lat.

konto usunięte

1

@Gaucho Z Raiolą to pewnie do United pójdzie.

0

@Gaucho Kij z agentem , może ojciec coś zdziała .

0

@Gaucho Jak sprzedadzą Dembele, to może go na ławkę sprowadzą. :P

0

@Gaucho ogladasz moze Ajax zeby cos o nim powiedziec? Ja ligi Holenderskiej nie ogladam, a jestem ciekaw tego zawodnika.

0

@Gaucho Nie oglądałem go, ale trochę się cykam, że wszyscy patrzą na niego przez pryzmat ojca, a już niejeden się spalił przez presję.

Także do Barcelony jak najbardziej. Jak będzie miał ze 25 lat.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?