- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 824 Culés
Gorące dyskusje
Sysia11
9
Piszesz, że bez Messiego Argentyna będzie jak Paragwaj? Chyba zapomniałeś, z kim porównujesz.... » Czytaj dalej
47 odpowiedzi
Karol145
5
Może mi ktoś wyjaśnić skad wziął się fenomen diety keto? Przecież jedzenie samych potraw... » Czytaj dalej
63 odpowiedzi
Karol145
3
Cytat z Inn Poland :"Wiktoria Brzoska, córka Rafała Brzoski, nie chce, by jej biznes definiowało... » Czytaj dalej
71 odpowiedzi
Media
Sonda
Kto powinien wygrać Złotą Piłkę 2026?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 824 Culés
0
Jest tu ktoś kto ogarnia tematy konsoli xbox one lub xbox one s ?? Bo ja jestem blady z tych tematów, a potrzebuję kupić taką konsolę, najlepiej używaną ( budżet tak do 700zł ) znalazłem parę ofert na allegro i jakby ktoś mógł mi doradzić to byłbym bardzo wdzięczny :)
0
@ricardo0705 A jakie masz dokładnie pytania? Na XBox One S są fajne promocje ostatnio, często można nową wyłapać za 700-800zł z Francji lub Niemiec, ale to wtedy golutka z 1 padem. I oczywiście szukaj wersji z dyskiem 1TB, za szybko się zapycha.
0
@ricardo0705 Możesz pytać na priv, mogę pomóc ;)
0
@KacperCz No ja właśnie znalazłem na allegro używane Xbox one S za 600-700zł
http://allegro.pl/okazja-xbox-one-s-500gb-biala-gra-do-wyboru-i7323874218.html#thumb/4
I nie wiem czy lepsza zwykła wersja xbox one czy xbox one s ?
http://allegro.pl/konsola-xbox-one-pad-500gb-komplet-gwarancja-i7213046071.html#thumb/7
1
@ricardo0705 One S smuklejsza, trochę mocniejsza, obsługuje już 4K i gry w formacie UltraHD, więc też zależy, jaki telewizor masz. Ogólnie warto, jak będziesz korzystać z tych dodatków. I naprawdę raczej szukaj wersji 1TB. Ja musiałem dokupić dysk zewnętrzny, bo z EA Access i Games with Gold szybko zapchałem 500GB.
Podeślę Ci link na priv do stronki, gdzie wrzucają fajne promocje na One S.