- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1273 Culés
Gorące dyskusje
Safrani
8
Szczęść Boże i Fur Deutschland oraz OZE sroze.Coś mi się zdaje, mam takie przeczucie, że... » Czytaj dalej
12 odpowiedzi
norbi77
11
I niech mi nikt nie wali głupot, że gwiazdy nie mają "immunitetów". Ilu zawodników "bez... » Czytaj dalej
36 odpowiedzi
Encore
13
@norbi77 Gdyby to był atak na Yamala to 99% rambli krzyczy czerwo
55 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1273 Culés
0
wielkie brawa za ducha walki, wspanialy strzal Leo (nawet jesli po faulu)
potezne brawa dla Ivana, dzis zagral przeswietnie!
wielki minus dla mnie:
strata pierwszej bramki, to byla powtorka wielu podobnych sytuacji, ktos sie nie cofa
sobie truchta, dochdzi do dosrodkowania, a w polu bramkowym chaos
wielka szkoda:
brak podania do Paulinho, gdy ten wychodzil na pusta po rajdzie Leo
2
@semafor Barcelona po pierwszych 20 minutach przypominała do końca 1. połowy Barcę z meczu z Romą, muszą być bardziej energiczni, i się pokazywać do gry, a nie stać jak kołki.
0
@VENOMStyle Nie da się bez przerwy tak zapierdalać przez 90 minut, kłopot w tym, że w Rzymie nie było tego nawet przez minutę.
0
@VEB931 Obejrzyj powtórkę Roma - Liverpool ostatni mecz, i jeszcze raz spróbuj przemyśleć co napisałeś. Da się ;)
0
@VENOMStyle No jeśli chce się tylko strzelić gola i mieć defensywę gdzieś, to się da, Roma za to zapłaciła już na początku, a Liverpool potem nie forsował tempa, bo miał awans w kieszeni.