- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 759 Culés
Gorące dyskusje
Verore
1
Co sądzicie o pomyśle, w którym piłkarze i kluby piłkarskie przeznaczaliby obligatoryjnie 5... » Czytaj dalej
33 odpowiedzi
Kozinho.
8
Kurka, chyba jestem jedynym Polakiem z pokolenia lat 90, który nigdy nie odpalił Gotika :v
27 odpowiedzi
Luciano99
22
Na zmianę tematu już po razu drugi mój Tybetański Mastif, który specjalnie ma tak zakryte... » Czytaj dalej
13 odpowiedzi
Media
Sonda
MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest:
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 759 Culés
11
Ludzie weźcie się nie ośmieszajcie bardziej niż zwykle. Czerwona dla Roberto była bezdyskusyjna i nie ma znaczenia czy go musnął, czy wybił mu zęby. Sam fakt, że wystartował do niego z rękami bez żadnej fizycznej zaczepki jest całkowicie wystarczający. Bale tak samo powinien wylecieć, ale nie zmienia to faktu, że bronienie Roberto jest w tej sytuacji żałosne. Podobnie zresztą jak zachowanie piłkarzy obu drużyn w tym meczu.
2
@Misanthrope Nie no akurat fizyczna zaczepka była
0
@Misanthrope Bronić Roberto nie zamierzam, bo kartka ewidentna ale nigdy nie zrozumiem takiego padania jak w przypadku Marcelo i łapania się za twarz jakby ktoś go kwasem oblał. Porażka.
0
@Misanthrope Jak bez fizycznej zaczepki? Marcelo go odepchnął i zetknęli się głowami. Za takie coś, czyt. za uderzenie w ramie, to się normalnie nic nie gwiżdze najczęściej, bo to była zwykła walka, ale Marcelo potańczył, i tyle.
0
@Qlewer To samo robi Alba u nas. Żenada? Oczywiście. Tak jak mówię, obie strony zachowują się dzisiaj poniżej poziomu.
1
@Qlewer To jest jedna z glownych zaraz futbolu. Niech sobie na rugby popatrza albo hokej.