La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 952 Culés

0

Mój pierwszy sparing w Fmie :P

Jak Wam się podoba pierwsza 11?

http://prntscr.com/je7jzs

0

@matirix20 Rozumiem że jest to mecz "pożegnalny".
Jeżeli mogę Ci coś doradzić to ustaw taktykę z dwoma napastnikami bez def. pomocnika

Komentarz usunięty

0

@Vhaeraun CHyba nie chodzi Ci o 4-4-2 :P?

Drugą taktyką będe grał taką :) http://prntscr.com/je7qia

0

@KacperFCB Spokojnie swoje szanse dostaną :)

konto usunięte

2

@matirix20 No niestety, najlepsza administracja pod sloncem czuwa, i nici z dalszej konwersacji.

1

@KacperFCB No racja trochę przesadzają.

konto usunięte

0

@matirix20 Nie no, co Ty. :D

0

@matirix20 Jak ta 18, duzo sie rozni od FM17?

0

@dominiczek12 Nie grałem w 17 to Ci nie napisze ale pewnie jak zawsze parę więcej opcji bez większych rewolucji.

0

@matirix20 Ty kupiłeś Xaviego, czy jak? :D

konto usunięte

0

@dominiczek12 przede wszystkim jakieś tam nowinki graficzne.. a zasada działania ta sama. Sam mam obydwie wersje. w FMie 18stce wkurza mnie ilość kontuzji... ale ogólnie polecam dwa tytuły, a jeśli chodzi też o $$, to możesz śmiało kupić 17stke ;)

konto usunięte

0

@VEB931 też się zdziwiłem.. Xavi w 18stce w Barcy :o
hah. może jakiś wygenerowany junior, albo FMRTE

0

@matirix20 Nie dwóch napastników a nie jeden i ofensywny pomocnik. Najlepiej jak byś napisał na PW to mogę pomóc rozwinąć skrzydła

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?