La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1130 Culés

21

Najbardziej obawiam się tego, że De Ligta ktoś w lecie Nam podkupi .. Niby ktoś coś pisał, że Ajax go w lecie nie puści tylko za rok.. ale żeby nie było tak samo jak z D. Sánchezem i takie Totki zaoferują 50-60 mln i go klepną .. Bo chciałbym go zobaczyć u Nas w koszulce nie mówię że już w lecie ale może być za rok. Młody, świetny obrońca na lata, idealnie pasujący do Nas.

konto usunięte

0

@VamosGirl Niestety ale tak to u nas bywa ostatnimi czasy, że jest młody talent to albo go podkupi Real albo jakiś klub z BPL i albo juz jest nieosiągalny dla nas bo jest w RM albo po latach kluby z BPL bądź z Bundesligii chcą 10 krotność ceny, inaczej nawet nie siadają do negocjacji... Tak było z Asensio, Eriksenem, Isco, Dembele i innymi :/

0

@Lukii9090 Jeżeli go nie kupimy w lecie czy za rok to będzie taka porażka jak z Asensio..

konto usunięte

0

@VamosGirl Też jestem tego zdania..

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?