La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1424 Culés

0

Czy nc+ często lubi paść przy dużych meczach? Wczoraj ok 70 minuty padło, a przecież w niedzielę El Clasico i trochę się martwię.

0

@Witekk10 Gdzie ci padło? W TV działało normalnie przecież.

0

@Dzemik55 Oj, chodziło mi o nc+go

1

@Witekk10 A no to zmienia postać rzeczy. Tam oglądanie meczów to istna ruletka, lepiej ogarnąć coś lepszego, choćby pirackiego streama.

0

@Dzemik55 No tak, zawsze warto mieć coś w zapasie.

0

@Witekk10 Nie martw się, przed meczami ja czy capoN dzielimy się linkami znalezionymi w internecie, także jak ci nc+ go padnie to będziesz miał alternatywę, wystarczy, że odezwiesz się do któregoś z nas lub do kogoś innego kto oferuje pomoc.

0

@Dzemik55 Z góry dzięki ;)

0

@Witekk10 Oczywiście najlepiej przed meczem, bo w trakcie może być różnie.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?