La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1644 Culés

1

Mam nadzieję, że w przyszłym sezonie wreszcie zaczniemy grać w Lidze Mistrzów tak jak na Barcę przystało. Kiedy odpadaliśmy dwukrotnie z Atletico i teraz z Romą nie widziałem najmniejszej woli walki. Rok temu z Juve zawodnicy się starali ale w tamtym sezonie momentami graliśmy tragicznie i z nimi również się nie udało. Real dzisiaj pokazał jak się walczy pomijając ich kosmiczne szczęście czy błędy sędziego na ich korzyść. W Rzymie zawodnicy ze spuszczonymi głowami w ogóle nie reagowali na kolejne bramki Romy. Mam nadzieję, że w lato przyjdzie kreatywny pomocnik bo to bardzo by nam pomogło w walce na trzech frontach. Transfer Griezmanna też byłby świetny ale w pierwszej kolejności postawiłbym na wzmocnienie środka pola topowym graczem.

1

@Konias4318 Co jak co, ale tej zawziętości Realowi odmówić nie można. Oglądałem każdy ich mecz w LM od 1/8 i oni po prostu walczą.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?