La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1246 Culés

0

Co myślicie o pomyśle Rosjan o otwarciu MŚ przez niedźwiedzia?

7

@ukaszz Niedźwiedź to niedźwiedź i choćby niewiadomo jak wytresowany może być niebezpieczny. Po co głupio ryzykować czyjeś zdrowie lub życie?

konto usunięte

77

@ukaszz Tylko, jeśli wjechałby na nim Putin.

konto usunięte

1

@KamQiX Dokładnie. Co to w ogóle za kretyński pomysł? Zwierzę to zwierzę. Nigdy nic nie wiadomo.

konto usunięte

7

@ukaszz Tak, dawać niedźwiedzia!

2

@KamQiX Nie chcę nawet wiedzieć jak wyglądała ta "tresura"...

konto usunięte

3

@MaTt_BarcaFan Słodki niedźwiadek krzywdy nikomu nie zrobi w porównaniu do bydła na stadionie, przepraszam kibiców na stadionie

6

@MaTt_BarcaFan Tym bardziej na MŚ gdzie stadion będzie pewnie w 100% zapełniony i będzie mega hałas. Zwierzę może różnie zareagować. Odbierze to jako zagrożenie i zaatakuje kogoś w obronie własnej.

0

@Misanthrope Pomyślałem o tym samym. :D

5

@KamQiX No co ty? Misia Yogi nie oglądałeś? One nie są groźne. Co najwyżej to skradnie kanapkę jakiemuś gapiowi.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?