La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1644 Culés

0

Droga La Ramblo potrzebuję pomocy, ułożyłby mi ktoś kilka zdań po angielsku ? Został mi jeszcze kilka rzeczy do zrobienia i nie mam czasu się tym zająć ;)

A holiday you didn't enjoy
*When/Where was it ?
*Who went ? Had you been there before ?
*What did you do there ?
*Why didn't you enjoy it ? Did you ever go there again ?

52

@heniek168 *How was Spain ?

konto usunięte

15

@heniek168 Heniek to miała być samodzielna praca. Jutro dostaniesz ode mnie pałę za oszukiwanie.

74

@heniek168 Last week I was in Rome, with my father :D We went there to watch out favourite football team FC Barcelona. They were playing a game versus local team, AS Rome. They lost horribly and got eliminated from Champions League. I cried a lot and it was worst day in my life :( But Rome is beautiful city with lots of ancient monuments so I will go back there, one day, for sure

0

@Bykunn Piękne :D

0

@Dzemik55 Coś pięknego :)

1

@Dzemik55 Nie chciałem chłopakowi za bardzo ułatwiać życia ale nie mogłem się powstrzymać :D

0

@heniek168 Wstydź się koleś swojego lenistwa :P

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?