La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1265 Culés

Trzykrotny zakład bez ryzyka o wartości 100 zł! Wygrywasz lub zwrot pieniędzy z opcją wypłaty. Do tego freebet 20 zł i 10 zł!

18+. Fortuna to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych grozi konsekwencjami prawnymi. Graj odpowiedzialnie.

69

Z porannych przemyśleń. Zdobycie dubletu zdecydowanie zadowoli moje oczekiwania. Kibicuje Barcy od kilkunastu lat i myślę że jest w zdecydowanie bardzo dobrym momencie, bywały sezony gorsze, a nawet bardzo złe. Poza tym na przestrzeni tych lat śledziłem różne fora i oczywiście fcbarca.com i wywnioskowałem że jest teraz moda na straszny hejt, przybyło zdecydowanie zbyt dużo sezonowców. Oczywiście była krytyka Ale umiarkowana, oraz bardziej trafna. A co najgorsze inteligencja mocno w dół. Miłego dnia.

1

@barpol11 Zdecydowanie dublet to satysfakcjonujący rezultat. Myślę, że każdy przed sezonem brałby taki wynik w ciemno. Nie dziwi jednak fakt oburzenia kibiców. To co Valverde odwalił w meczu z Romą jest poniżej wszelkiej krytyki. Myślę, że nikt nie ubolewałby nad odpadnięciem w sposób godny z LM. Wydarzenia z 10 kwietnia zapadną wszystkim kibicom na długo, a nie mówię tu wcale o Dniu Pamięci Ofiar Zbrodni Katyńskiej czy katastrofie Smoleńskiej...

konto usunięte

1

@SeeleyBooth Valverde biegał po boisku albo na bank kazał piłkarzom grać tak nędznie.

konto usunięte

4

@barpol11 Co będzie znaczyć dublet przy 4 ligach mistrzów w 5-lat?
Świat patrzy na ligę mistrzów, a nie na krajowe podwórko

0

@tombard Ale wymyslil taka taktykę, tak ich zmotywowal do walki, zrobil zmiany jak bylo juz po meczu

konto usunięte

0

@barpol11 Myśle że źródłem krytyki jest po prostu ogromne rozczarowanie spowodowane tym że szliśmy jak burza i mieliśmy w zasadzie awans w kieszeni. A tu nagle klops, zapomnieliśmy jak się gra i właściwie wręczyliśmy awans Romie na srebrnej tacy.

Ale to jest natura Barcy - raz wybuchnie straszliwym ogniem i strawi przeciwników, raz tylko błyśnie i zgaśnie a innym jeszcze razem dokona samozapłonu i spektakularnie spali się we własnych płomieniach.

1

@barpol11 Jeśli dublet dla kibica to mało, to po prostu nie potrafi . Krytykować po meczu z Romą jak najbardziej można, ale brak pochwał za zdominowanie ligi to byłoby by niesprawiedliwe. Na osłodę teraz ty;ko odpadka Realu. :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Czy Barcelona powinna pożegnać się z Frenkiem de Jongiem?