- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1431 Culés
Gorące dyskusje
Arkon
9
Kogo typujecie do ostatecznego zwycięstwa?Mistrz Świata?Czarny Koń? Największe rozczarowanie?... » Czytaj dalej
64 odpowiedzi
Pawlak1992
2
Ktoś tu wcześniej pisał o komentarzach sprzed 6 lat. Ja pójdę dalej.Mój pierwszy komentarz na... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
Zbyszard
0
Mam bardzo ładną Panią dentystkę. Jak ją poderwać?
28 odpowiedzi
Media
Sonda
MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest:
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1431 Culés
15
Taka sytuacja
https://pbs.twimg.com/media/Dao_5aoXkAAp3F4.jpg
5
@Hegemon Ja współczuję rodzinom ofiar. Opozycja szkaluje tragedię tylko dlatego, że nie cierpią pisu, a sam pis też robi z tego szopkę.
9
@Mistrz_Areny Nie, opozycja nie "szkaluje" tej katastrofy, tylko to co z nią zrobił pis. Pis który pamięta wyłącznie o jednej ofierze... Już nawet o Marysi powoli zapominają
4
@Bykunn Opozycja to w ogóle nikogo nie szkaluje. Krytykowanie pomnika, czy tej 'komisji' Macierka nie jest szkalowaniem. Nie można szkalować absurdu.