La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1756 Culés

1

Ciekawe czy wyciągniemy wnioski po tej porażce tym bardziej Nasz trener i zarząd. Pojawił się ostatnio jakiś post, że zarząd Barcelony chce wyciągnąć z niej konsekwencje, czyżby zarząd podał się do dymisji, nowe wybory i zmiana trenera ? Czy dalej będzie tak jak Busi powiedział...

konto usunięte

1

@VamosGirl Wyobrażasz sobie, że PiS albo PO dobrowolnie oddają władzę? Nawet nie masz co o ty marzyć

0

@VamosGirl Jak zdobędziemy dublet to na pewno zarząd nie zwolni Valverde. Moim zdaniem nawet było by to bez sensu, bo kto miałby przyjść? Ale uważam też że Valverde powinien przemyśleć to czy jest w stanie prowadzić Barcelonę zgodnie z oczekiwaniami kibiców. Czy jest w stanie po prostu grać piękny futbol, jeśli nie to dymisja. Mamy Leo na ostatnie 4 lata i musimy to wykorzystać. Po mundialu w Katarze czas na Xaviego, który prawdopodobnie dostanie bardzo trudny projekty. Nie będzie prawie żadnego piłkarza z obecnej Barcelony i będzie trzeba budować ekipę.

0

@VamosGirl oby bo zostane alkoholikiem ze smutku

0

@Wawrzyszewski Jakoś nie interesuję się polityką. Gdybam wiec na taki tok wydarzeń jest szansa 1 na milion, no chyba że że nie zdobędziemy dubletu.

0

@bartekvisca  Dokładnie, uważam tak samo jak Ty, czy Valverde wyciągnie wnioski ... Czy da radę poukładać to tak żebyśmy byli na szczycie w Europie, nie tylko na krajowym podwórku. Czy będzie w stanie wyciągnąć maximum z Dembele i Cou i czy znowu nie upatrzy sobie 14 piłkarzy i tylko z nich będzie korzystał. Czy jeżeli przyjedzie Griezmann to czy to tak poukłada żeby cała ofensywa miała po równo minimum i była w formie. Czy Nasz styl będzie lepszy niż teraz, czy wrócimy do 433. Najbardziej tego żałuje, że "jeżeli" Iniesta odejdzie to w takich stylu na europejskim podwórku. Bo ta porażka będzie zapamiętana przez kibiców białych bardzo ale bardzo długo.

konto usunięte

0

@VamosGirl O czym w ty gadasz ? jakie dymisje itd?
Nie no myślcie oc piszecie ,bo aż się wierzyć nie chce
Skończcie hiperbolizowąc i snuc teorie z tyłka.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?