La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1555 Culés

2

Tak jak pisałem po meczu z Leganes że w końcu wyjdzie zmęcznie w meczach Barcelony i się nie pomyliłem bo "Kluczowi" zawodnicy są zajechani do granic możliwości oczywiście i tak zostałem zjechay po przecież jest przewaga w lidze i w Valverde potrafi wygrać z takim Leganes taka jest prawda że dupe Ernesto ratował Messi często w najważniejszych momentach wygrywał i remisował nam mecze ale oczywiście najlepiej kupić Dembele za 140 mln i sadzać go na ławce osobiście co do taktyki na mecz z Romą jest głupia tak jak Valverde co z tego że jest 4-1 jak wiadomo że Roma zagra wszystko do przodu to trzeba strzelić bramke i zabić mecz ale widać trener jednego z naj klubów na świecie tego nie pojmuje ale najlepiej w każdym meczu ligowym grać mecze Once de Gala i cieszyć się bo są wygrane z ogórkami

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?