La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj. By Użytkownikom La Rambli ułatwić korzystanie z tego działu w zgodzie z regulaminem, stworzyliśmy dla Was Kodeks La Rambla. To zbiór sugestii i wskazówek, które pozwolą Wam poruszać się po La Rambli bezpiecznie, bez narażenia na blokadę konta. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z Kodeksem!

La Rambla

Online: 472 Culés

0

Dziś skuszę się na City-Live. Jak będziemy przegrywać to oczywiście przełączę, ale mecz w Anglii może być z gatunku tych, które wspomina się latami.

59

@barcaclue97 Kibicem się jest a nie bywa przed chwilą napisałeś.

14

@deyna2018 Gość sam się ciśnie xd

2

@deyna2018 Jak widać hipokryzja w minutę.

0

@deyna2018 Samozaoranie.

konto usunięte

2

0

@deyna2018 haha jesteś tego pewien?
Czy przypadkiem nie odpowiedziałem do użytkownika Hegemonm który napisał
,,Ja mecz Barcelony. Bo kibicem się jest, a nie się bywa."
Następnie napisał
,,Ależ ja pisałem o sobie, a nie o każdym."
Widzę, że ślepe owieczki podążają za tłumem, gratulacje Xd

0

@barcaclue97 Dobrze, że ja jeszcze nie mam takich dylematów. U mnie będzie jeden mecz na TV a drugi w komputerze. Gdyby był 3 mecz to na telefonie a tak na nim będzie odpalona La Rambla i dyskusja na żywo. Do tego zimne piwo i słone przekąski. Miodzio =D

6

@barcaclue97 To nadal nie ma sensu.

0

@barcaclue97 Ale... ale... co to zmienia w twojej wypowiedzi?

",kibicem się jest a nie bywa" to jest pstryczek w stronę każdego co nie wybierze dziś Barcy."

konto usunięte

1

@Kamill10 Jak nie ma sensu, jak to nie on napisał, tylko ja?

0

@Kamill10 Tylko dlatego , bo ty nie rozumiesz nie oznacza to, że nie ma sensu.
Udowodniłem tylko użytkownikowi ,,hegemon" który najpierw napisał coś w stronę KAŻDEGO co nie wybierze dziś meczu Barcy aby następnie napisać, że pisał wyłącznie o sobie.
Wytłumaczysz mi gdzie tu brak sensu?

0

@MatiFCB2000 przecież to nie ja pisałem. Nie rozumiem, czy wy naprawdę czytacie wątki od środka a potem robicie z tego burzę? xd

1

@barcaclue97 Napisałeś
",kibicem się jest a nie bywa" to jest pstryczek w stronę każdego co nie wybierze dziś Barcy."
I jak to się ma do odpowiedzi Hegemona? Nie wiem. Może mam spowolnione myślenie, ale ja nadal nie rozumiem... To był sarkazm?

1

@barcaclue97 ",kibicem się jest a nie bywa" to jest pstryczek w stronę każdego co nie wybierze dziś Barcy."

W takim razie zle to sformułowałeś , nie uważasz?

1

@barcaclue97 no ja wiem, że cytowałeś Hegemona, ale dodałeś "to pstryczek w nos dla każdego kto nie wybierze dziś Barcy", co zupełnie nie pasuje do twojej argumentacji, a tym bardziej do kolejnego twojego komentarza (o meczu CIty)

0

@MatiFCB2000 Oczywiście, że pasuje i owszem niestety macie spowolnione myślenie tym bardziej, ze podaje jego cytat jak na tacy
Użytkownik hegemon napisał następnie, że pisał o SOBIE a nie o każdym.
Ja mu odpowiedziałem, że to co napisał wcześniej dotyczyło wszystkich. Oto jeszcze bardziej uproszcona wersja, jak już tego nie zoruzmiecie to bez sesnu to dalej ciągnąć.
Hegemon:Ja mecz Barcelony. Bo kibicem się jest, a nie się bywa.
...
Hegemon: Ależ ja pisałem o sobie, a nie o każdym.
Ja: (w odpowiedzi do użytkonika hegemon): ,,kibicem się jest a nie bywa" to jest pstryczek w stronę każdego co nie wybierze dziś Barcy.

0

@barcaclue97 A ty później piszesz, że wybierzesz chyba mecz City. To mam to rozumieć, że to równocześnie pstryczek dla ciebie? Nie wiem jak to inaczej rozumieć. Rozumiem, że ty się zgadzasz z Hegemonem, tak?

0

@MatiFCB2000 Oczywiście, że nie. Masz to zrozumieć w taki sposób, że ja próbowałem hegemonowi wykazać nieścisłość, że najpierw najechał na wszytskich, by następnie zabezpieczyć się i napisać, że on tylko o sobie pisał.

0

@MatiFCB2000 Chyba coraz więcej osób ma problemy z czytaniem ze zrozumieniem widzę. Hegemon napisał "że kibicem Barcy się jest a nie bywa" (odnośnie oglądania meczu City), po czym stwierdził, że nie odnosił się do nikogo tylko do siebie(jego subiektywna opinia), użytkownik barcaclue97 zacytował jego wypowiedź i zasugerował, że takie stwierdzenie to pstryczek w nos dla każdego kto nie obejrzy meczu Barcy i taka wypowiedź może urazić tych, którzy obejrzą dzisiaj mecz City (między innymi jego).. Ja tu nie widzę "samozaorania" a jedynie brak podstawowych umiejętności dotyczących analizy tekstu większości komentujących.

0

@johny1212 Dobra dobra... "taka wypowiedź może urazić tych, którzy obejrzą dzisiaj mecz City (MIĘDZY INNYMI JEGO).. Ja tu nie widzę "samozaorania"(...)"
"Sam się uraża", ale to ja źle analizuję tekst :D aha...

0

@MatiFCB2000 Zle zrozumiales - kolega Hegemon tlumaczyl sie ze niby pisal tylko o sobie - jednak ta wypowiedz nie ma sensu w kontekscie tylko jednej osoby co pokazal barcaclue97

0

@barcaclue97 OK Powoli zaczynam rozumieć, ale musisz przyznać że napisałeś to w taki sposób, że można było to zrozumieć jako poparcie dla Hegemona, tym bardziej, że podobnie jak ja nie zrozumiało tego nie 1 czy 2 osoby, ale raczej większość. Ale wiadomo - jak ktoś pisze, że czegoś nie rozumie to wina jest zdecydowanie tego, co czyta, a nie tego co to napisał

0

@MatiFCB2000 Widzę, że mojego komentarza też nie załapałeś :P

1

@MatiFCB2000 Po prostu to jest klasyczne wyrwanie czegos z kontekstu i czasami trzeba cos przeczytac dokladnie.

Jak sie wyrwie to zdanie z dyskusji to myslisz: “samozaoranie” ale jak sie czyta te komentarze (pelna dyskusje na spokojnie) to ten tekst nie mialby sensu uzyty w ten sposob.

« Powrót do wszystkich komentarzy