La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1513 Culés

0

Myślicie że Roma dzisiaj rzuci wszystkie siły na to spotkanie ? , odpaliłem Flashscore i z ciekawości tabele ligi włoskiej i Roma jest na 4 miejscu a następne gra arcy ważne spotkanie o LM z Lazio wiadomo że nigdy nie powinno się nikogo lekceważyc ale nie obraził bym się gdyby Rzymianie uznali że po porażce na C.Nou nie ma co marnować sił i odpuścić lige mistrzów .

konto usunięte

8

@domino1344 Na pewno nie będzie łatwo z nimi ale moim zdaniem maksimum w tej edycji LM już osiągnęli i mogą to mieć w głowach.

konto usunięte

3

@domino1344 Zawsze trzeba podchodzić do każdego rywala i meczu z respektem ale serio obawiacie się tego meczu? Owszem, w pojedynczym meczu Roma ma szanse ograć Barcelonę ale kwestia awansu jest już raczej przesądzona - jeśli okaże się inaczej to znak, że Barcelona po prostu nie zasłużyła na awans bo jeśli traci się w rewanżu taką zaliczkę to coś jest nie tak.

konto usunięte

2

@domino1344 Nie wierzę, że tak po prostu odpuszczą. Szanujący się klub walczy do ostatniej minuty, nawet jak szanse na sukces są praktycznie zerowe. Myślę, że powalczą i zrobią co się da, byśmy ten awans okupili sporą pracą.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Czy zamierzasz śledzić dokładnie występy Lewandowskiego w Chicago Fire?