La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1437 Culés

2

Kto marzył o locie w kosmos, gdy był dzieckiem? :)

37

@SeeleyBooth Pewnie każdy, a potem każdy dowiedział się, że wystarczą do tego używki. :-)

2

@ViscaBarca123 Zazwyczaj latam helikopterem, w kosmosie jeszcze nie byłem :P

1

@SeeleyBooth Jak byłem dzieckiem to nie, ale za to całkiem niedawno jak zacząłem się jarać astronomią ;) W sumie to dalej marzę, ale trzeba by kurde dużo schudnąć i bardzo dobrze zacząć zarabiać :D

0

@Bykunn Zrzucenie wagi to najmniejszy problem :)

0

@SeeleyBooth No znając obecne ceny to faktycznie jest to zdecydowanie dużo mniejszy z tych dwóch problemów :D

2

@SeeleyBooth Ja dalej marzę

konto usunięte

2

@SeeleyBooth Mnie to trochę przerażało zawsze. W życiu nie wsiadłbym do takiej rakiety lecącej w kosmos, tak jak i do łodzi podwodnej. Z jakiegoś powodu, z samolotami nie mam problemu, ale zejście w głębiny morskie/lot w przestrzeń kosmiczną jest dla mnie absolutnym "nope".

Cthulhu i Ksenomorfy tylko na to liczą, ale nie dostaną mnie tak łatwo.

0

@boojan27 Chcesz być byle który czy ósmy pasażer Nostromo?

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?