- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 669 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest:
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 669 Culés
68
Wracając jeszcze do tematu szpaleru. Niby zrobienie szpaleru jest decyzją każdej z drużyn, ale ja jestem ciekaw co by Javier Tebas pieprzył, kiedy to my nie chcielibyśmy zrobić szpaleru Realowi i tradycja zostałaby załamana :)
1
@dawo17 Ale wy się podniecacie tym szpalerem, nie chca to niech nie robią Barca tez im nie robiła po KMŚ
0
@damian9438 akurat to słaby argument bo Barca nie brała udziału w KMś
2
@damian9438 Raz jeszcze napiszę szpaler jest tradycją w la lidze to kmś nie ma tradycji robienia szpaleru i to że nam betis zrobił nic tu nie zmienia gdyż to była ich własna inicjatywa nie poparta tradycją itp. To real klub bez klasy złamie tradycję jeśli nie zrobi szpaleru
2
@damian9438 Barca zrobila szpaler Realowi za lige w sezonie 07/08. Niepotrzebne slowa Zidana.
Zwlaszcza ze byc moze nie bedzie tematu z uwagi ze przewaga moze nie byc wystarczjaca.
0
@Bagsik88 Trudno, zeby brała udział skoro odpadła w 1/4 edycji LM a gra tylko zwyciezca XD Nie robią to nie, ich prawo, dupa i tak będzie piekła jak Barca odbierze puchar
0
@damian9438 no i co z związku z tym? drużyny z el. Mś czy Euro też mają robić szpaler zwycięzcą tych rozgrywek? historia szpaleru jest tylko dla rozgrywek LaLiga, zapoznaj się z historią, a nie wypisujesz bzdury.
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.2.