- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1414 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1414 Culés
0
Dobra panowie co gramy na weekend ? jakieś propozycje ? Bo po dłuższej przerwie od bukmacherki chciałbym coś zagrać.
1
@ricardo0705 Fajne mecze, dla każdego się coś w ten weekend znajdzie - czyste typy powyżej 2.00, z podpórkami też pełno spotkań. Bayern raczej zamknie temat ligi i ogra Augsburg by wznieść puchar. Dzisiaj Brema raczej z remisem wejdzie (1.41). Do tego dla koneserów BPL, to United z podpórką, bo City raczej powinno odpocząć i zdobyć mistrza za tydzień, no chyba że Pep woli to zrobić podczas derbów, co jest ryzykowne pod kątem LM - United/X 1.91. Schalke raczej ogra HSV, grad bramek w meczu Frankfurt-Hoffenheim też zapowiada się pewnie. Warto się przyjrzeć Nicea-Rennes. Sporo fajnych, ja skleiłem coś takiego: https://www.efortuna.pl/pl/strona_glowna/nahled_tiketu/index.html?ticket_id=OTk5MDE4NDk2NDUzODIwMDofIcNjWjqJblx%2BnRg%3D&kind=MAIN
0
@Escobarcelonista Już lepiej było dać Atletico z handi 1.31 od tego Werderu, albo Bayernu, ktory bedzie oszczedzal sily na LM. :D
1
@Socjopata Nie gram na spotkanie Real-Atletico, bo tam pewne są chyba tylko kartki. Przeraża mnie wąska ławka Atletico, a Real u siebie, derby, pewny awans do następnej fazy LM, Ronaldo w gazie - no nie wiem. Werder zobaczysz na luzie dzisiaj wejdzie z remisem, a Bayern wychodzi normalnym składem z Robbenem na Augsburg.
0
@Escobarcelonista Bayern handi, albo +2,5
0
@ricardo0705 Betis Eibar Bts/1 kurs 4.3
Everton-Liverpool bts/2 kurs 3.55
Można jeszcze dorzucić City :D
0
@Pusshi Ja Liverpool wyrzuciłem właśnie, bo Salah nie gra, Firmino ma być na ławce, do tego nie ma Cana. Boję się o ofensywę, a Everton u siebie gra nawet nawet...
0
@Escobarcelonista No niby to są derby i nie powinno się stawiać, ale kurs skusił.. Myślę że i tak sobie poradzą