La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 889 Culés

8

mam wrażenie, że nawet jak dzisiaj Barcelona wygra to część osób nie będzie się cieszyła bo tak bardzo boli ich wygrana Realu i Ronaldo

12

@banann16 Zle masz wrazenie :)

Komentarz usunięty przez użytkownika

konto usunięte

2

@ArterkHD Oj trzeba było poczytać La Ramble od wczorajszego wieczora co tu się wyprawiało to zmieniłbyś zdanie.Ból dupy co dużej części osób przekracza wszelkie poziomy ...

0

@ArterkHD Właśnie dobrze myśli. Od wczoraj wydaje się, że już nic innego nie ma znaczenia. Popatrz na La Ramblę od godziny 23 wczoraj :D

0

@banann16 Ja jako kibic Barcy zawsze stawiam na pierwszym miejscu swój klub i nawet wygrana Barcy z Radomiakiem cieszyła by mnie niezmiernie. Owszem inne mecze też oglądam i mnie interesują, ale jakoś tak mniej się cieszę z wygranej np.MU którego też lubię.
Więc według mnie twoje wrażenie jest błędne. Popkorny będą miały ból tylnej części ciała ale kibice docenią wczorajszą wygraną Realu wezmą sobie zimne piwo z lodówki i będę dziś kibicować swojemu klubowi- w tym przypadku Barcy :P

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?