La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1128 Culés

0

3 spadkowiczow raczej juz znamy. Levante w ostatnich kolejkach mocno odskoczylo Depo i Las Palmas.

Natomiast w Liga 1/2/3 jest ciekawie:

O pierwsze dwa miejsca premiowane awansem bija sie przede wszystkim

1. Gijon 58 pkt
2. Rayo 58
3. Huesca 58 (i mecz mniej)
4. Cadiz 56
Na pierwsza szostke ktora walczy o trzecie miejsce wylaniane w barazach ma wciaz szanse wiele ekip:

Od 5 Granady (52 pkt) do 12 Lugo sa tylko 4 pkt roznicy

0

@mekston Fajnie jakby o awans przez baraż powalczył Real Zaragoza. Rayo pewnie awansuję i za rok spadnie.

0

@Kamiloza91 z zespolow grajacych o awans, a ktorych daawno nie bylo w La Liga albo nigdy:

Huesca - jesli wygraja mecz zalegly beda liderem - nigdy nie bylo ich w la liga
Cadiz - miejsce 4 - w La Liga po raz ostatni w sezonie 05/06

Później są ekipy takie jak: Numancia (miejsce 8 / ostatni raz w la liga 08/09); Oviedo (10/ sezon 01/02)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?