La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1606 Culés

0

Penaldo dziś nie poszaleje z Las Palmas. Nie ma go w składzie. Fajnie jakby Messi odskoczyl dziś, ale będzie ciężko bo nie wiadomo czy w ogóle zagra.

0

@Katalonik97 wieku nie oszukasz.

8

@Katalonik97 Fajnie to by było, jak Barca wygra, a Atleti się potknie ;)

0

@Lisek szkoda że Atletico gra jutro

konto usunięte

2

@Katalonik97 Bardziej cieszyłbym się jakby gole przy jakimś ewentualnym wyższym wyniku rozłożyły się równomiernie na kilku zawodników. Fajnie jak Messi ładuje trójkę i zabiera piłę do domu, ale dużo więcej korzyści jest gdy na listę strzelców-asystentów wpisuje się więcej niż jeden zawodnik i ta pewność siebie drużyny/kolektywu wzrasta.

konto usunięte

0

@Katalonik97 A ja bym wolał, żeby Messi nie zagrał i był gotowy na LM.

konto usunięte

0

@Katalonik97 Najważniejsze, żeby Las Palmas spieprzyło im Wielkanoc.

konto usunięte

2

@Katalonik97 "Penaldo" widze poziom kibiców Barcelony spada coraz niżej troche szacunku dla świetnego zawodnika by sie przydało Cr7 jaki jest taki jest ale obrażanie zawodników jest naprawde słabe

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?