La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1851 Culés

28

Kurde Pique chyba uraz. Ech Valverde i Loupetegi go zajeżdżą i jeszcze zabraknie go w najważniejszych meczach w sezonie. Nie wiem dlaczego VV nie korzysta z Miny czy Vermaelena?

0

@Piotr,1985 Verma i Mina godnie go zastąpią :)

0

@Barteo Sergi Roberto myślę, że się nada :)

0

@Barteo Ta chyba na trybunach. Nie mam pojęcia dlaczego Valverde nie korzysta z Miny lub Vermy. Przecież ma kim zastąpić Pique a ten z uporem maniaka cały czas tego Pique "męczy". Ewidentnie widać, że Pique ma problem z kolanem od kilku meczy. Na prawdę VV powinien dac trochę odpocząć, bo jak tak dalej pójdzie to Gerri zakończy sezon wcześniej.

0

@Piotr,1985 Verma zagrał w 16 spotkaniach więc spokojnie ŚO to nie jest pozycja gdzie rotujesz tak często bo ta pozycja ma być jak najbardziej stabilna :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?