- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1467 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
26
Może to prezydent Ukrainy zdurniał ale to polski ma się starać ratować... » Czytaj dalej
47 odpowiedzi
Roobo
3
Najlepszy mundial według was w 21 wieku?Zdecydowanie RPA i Katar.W 2010r był mega klimat, otoczka... » Czytaj dalej
38 odpowiedzi
pt9
4
Dlaczego ludzie sami sobie to robią i stawiają taką betonozę jednocześnie zakrywając sobie... » Czytaj dalej
16 odpowiedzi
Media
Sonda
MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest:
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1467 Culés
2
Dla tych mysla, ze to drewno.
10
@Rewolucja123 Nie uważam, że jest drewnem, ale minutowy filmik z treningu raczej nie sprawi, że ci co go tak nazywają zmienią o nim zdanie :v
0
@Rewolucja123 Ale ktoś kiedyś powiedział, że to drewno? Chłop ma słaba psyche, w Barcelonie nie ma miejsca na podawacza piłek(do tyłu jeszcze), powinien odejść i tyle.
1
@Rewolucja123 Na treningu to i ja nawet nie jestem drewnem.
10
@Rewolucja123 Odnośnie samego filmiku to szczerze mówiąc nic ciekawego nie pokazał :/
0
@Rewolucja123 Nooo ohoho, rzeczywiscie ten filmik zmienia wszystko, dzieki! Teraz bede patrzyl na ten sport inaczej WOW! Z Rasiakiem tez sa takie filmiki... Typowy obronca Gomesa, filmik z treningu i fakt, ze Gomes nie zabil sie o wlasne nogi podczas meczu jako glowne argumenty, ze jest dobrym graczem.