- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1830 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
164
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
29 odpowiedzi
Conradxc
4
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
34 odpowiedzi
Deathwing112
3
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1830 Culés
7
Plan transmisji GP Australii w F 1
1. sesja treningowa, piątek, 23 marca, 01:55 (studio od 00:30), Eleven Sports 1
2. sesja treningowa, piątek, 23 marca, 05:55 (studio od 05:30), Eleven Sports 1
3. sesja treningowa, sobota, 24 marca, 03:55 (studio od 03:30), Eleven Sports 1
Sesja kwalifikacyjna, sobota, 24 marca, 06:55 (studio od 06:00), Eleven Sports 1
Wyścig, niedziela, 25 marca, 07:05 (studio od 06:05), Eleven Sports 1
2
@samueleto Skoki się kończą a F1 zaczyna :)
0
@amek555 Zgadza się. Nie uwolnimy się od sportu :D
0
@amek555 Któryś rok do tytułu było tak, że w jeden weekend kończyły się skoki, a tydzień później zaczynała się formuła 1 :)
3
@tadzik447 Pamiętam jak Robert zaczynał jeździć w Australii i akurat kwalifikacje odbywały się o 10 w sobotę co było równoznaczne z konkursem lotów w Planicy :)
1
@samueleto Tak btw na ile sezonów Eleven ma wykupione prawa do transmitowania Formuły? Z tego co wiem to jeszcze na 2018 i 2019, tak?
5
@xofcbxo Dokładnie tak. Ale ja wolałem w Polsacie i ten komentarz Andrzeja Borowczyka
0
@samueleto lipa, godziny baletów :D
3
@samueleto Oj ustawiało się budzik na 4 rano dla Kubicy xd
0
@burcioszka Znowu pewnie Hamilton zdobędzie majstra.
0
@Socjopata No niedługo może też będziesz ustawiał jak Robert zacznie jeździć. Trzeba cierpliwości. Myślę ze prędzej czy później zacznie Kubica jeździć w wyścigach.
0
@Socjopata musiało Was łączyć coś więcej xd
5
@samueleto Oj zdecydowanie się zgadzam. F1 i pan Borowczyk przy obiedzie to był przepis na udaną niedzielę. :D zawsze jakieś ciekawostki, żarciki i ogólnie fajny komentarz. Kurła, kiedyś to było... :(
5
@xofcbxo Familiadę włącz, a nie szybkie samochody w glowie
2
@Socjopata Typowe kobiety xD
0
@Socjopata Racja. Przecież zawsze warto posłuchać gadaniny o prywatnym życiu Januszy i Grażyn, z tym się muszę zgodzić. Familiada - fav serial *-*