- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1087 Culés
Gorące dyskusje
draxidox
30
przeciskać się należy chodnikiem, trudno najwyżej wózek porysuje samochódhttps://x.com/marek_2... » Czytaj dalej
64 odpowiedzi
Arkon
7
Czekacie na start ekstraklasy? Ja się nie mogę doczekać. Jak oceniacie ruchy transferowe w... » Czytaj dalej
77 odpowiedzi
martusiaaaa
2
ja to nie chce chyba być dorosła jednak XD
33 odpowiedzi
Media
Sonda
Kto powinien wygrać Złotą Piłkę 2026?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1087 Culés
0
Mam nadzieję, że autokar Mourinho dziś odjedzie z LM
0
@socha Wystarczy strzelić jedną i United może mieć problem. Wynik pierwszego meczu bardzo niebezpieczny dla United
0
@samueleto Znając życie do Utd strzeli jedną i się zamurują :D
1
@socha Lepszy United w 1/4 który sie postawi każdej druzynie, niż Sevilla co w nast. rundzie dostanie oklep od każdego.
0
@socha Na kuponie szachtar i Sevilla mam nadzieję że się uda.
0
@Zidane123 Lepiej oglądać oklep Sevilli niż szalone 0-0
0
@Pusshi No prawdopodobnie, a mecz im wygra De Gea :)
0
@socha Jakos w tamtym sezonie wszystkim podobalo sie Juve, a Buffonowi zyczono ZP choć grali tez defensywnie.
Wole obejrzeć np. ciekawe derby Manchesteru niż City vs Sevilla gdzie faworyt będzie wyraźny. Niech awansują faworyci a w 1/4 LM będą same hity i emocje.
0
@Zidane123 Nie no z tym, że Utd postawi się każdemu bym nie przesadzał :D
0
@Pusshi Ale prędzej sprawia kłopoty niż Sevilla.
0
@Zidane123 Czy ja wiem? Sevilla zawsze jest groźna a za każdym razem jak oglądam Utd to ich jedyna taktyka to długa piłka na Lukaku, przecież to nudniejsze niż wrzutki Realu :D
0
@Pusshi A jak w 1/4 LM będzie Real vs Sevilla to będzie tu placz i narzekanie, ze United bardziej by sie postawili, a ich nie ma. Nie wiem jak Ty, ale wiekszosc tak będzie plakac.
Im więcej renomowanych druzyn w 1/4 tym lepiej, bo każdy będzie miał podobna skale trudności, aby do finalu sie dostać. Sevilla z całym szacunkiem dla niej jedynie z Roma ma szanse powalczyć w nast rundzie.
0
@Zidane123 Raczej nie jestem z tych którzy piszą "Perez posmarwoał, Real znowu gra w finale z jakimś ogórkiem" No zobaczymy, ja jestem raczej neutralny, z lekkim wskazaniem na Utd bo mam ich na kuponie :D Licze na dobre widowisko :)
0
@Pusshi Ja tez licze na dobre widowisko. Ja nie obstawiam, bo mam wstret do hazardu xD
0
@Zidane123 Hahaha wyczuwam jakiś uraz, rozumiem XD