La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1377 Culés

0

Gomes jest po prostu nieśmiały chłopakiem, zapewne introwertykiem którego zjada presja i zmienić takie coś w pewność siebie to trwa nawet lata Ale jedna rzecz mnie zastanawia, przecież na Mestalla też przychodzi tysiące kibiców i też buczą, gwiżdżą czy klaszczą i wymagają a jednak potrafił tam grać więc to jest taka bardziej wymówka, bardziej powiedziałbym że nie pasuje do nas stylem albo po prostu się cofnął w rozwoju piłkarskim

2

@Phatro Na Valencie nie patrzy dziesiatki/setki milionow.

Ed.
Inne wymagania ma tutaj. W Valencii byly inne cele w porownaniu do Barcy.

1

@Rewolucja123 A czy dla Ciebie byłaby to różnica czy patrzy na Ciebie 1mln osób czy 100mln? Pewnie różnicę zauważyłbyś przy 10 i 100 osobach Ale w którymś momencie mózg już przestaje przetwarzać ilość choć wiadomo jak cały stadion na przykład gwiżdże na Ciebie gdy jesteś przy piłce to jest to niełatwe do zignorowania

0

@Rewolucja123 No wiadomo ale przecież nikt nie oczekiwał od niego że będzie Xavim tylko piłkarzem takim jakim był z możliwością rozwoju, najwidoczniej za dużo mówi się trudno żyje się dalej

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?