- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1523 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
90 odpowiedzi
PIWOSZ89
5
Jak tam zbudowaliście formę na lato? Ja nie bo 95kg tylko a miało być 100 może za rok się uda
30 odpowiedzi
Kgorecki2500
10
Wywiadu nie oglądałem ale widzę, że grubo chyba tam było. Tylko mi się od razu zapala lampka.... » Czytaj dalej
32 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1523 Culés
3
Oglądałem Inter-Napoli. DRAMAT! Nudny jak flaki z olejem. Jeśli chodzi o Napoli to remis na życzenie Sarriego. Może ja źle patrzyłem na ten mecz ale dla mnie pierwszy do zmiany był Callejon a trener Napoli trzymał go od początku do końca. Facet gra jedną jedenastką cały sezon a zmiany robi na ostatnie 5 minut. Dla mnie to nie wyglądało jak walka o mistrzostwo. A jeśli chodzi o naszych rodaków, to chyba najlepiej by było jakby szybko z Neapolu uciekali bo wątpię że w kolejnych sezonach z Sarrim pograją więcej albo będą mieli jakąś większą rolę.
0
@w sercu FCB To było prawie pewne ze remis będzie. Inter to drużyna remisów.
0
@w sercu FCB Scudetto rozstrzygnęło się według mnie już tydzień temu, po porażce Napoli z Romą. Juve ma jeszcze mecz zaległy, dodatkowo będzie jeszcze bezpośredni ich mecz z Napoli, a ci w starciach ze Starą Damą nie wypadają za dobrze.
2
@w sercu FCB Typowa liga włoska ;D
Coś jak ekstraklasa, z tym że we włoskiej raz na czas obejrzę pełny mecz :v
1
@w sercu FCB Nie rozumiem tego jarania się Napoli, oglądałem w tym sezonie dość sporo meczów tej drużyny i oprócz rozjechania drużyn pokroju Benevento, ich gra nie porywa
0
@Pusshi Ja się nie jaram Napoli bo absolutnie nie ma czym. Poza Milanem w obecnej odsłonie żaden zespół serie A mnie nie porywa. Za to walka Milanu dzisiaj do końca mi bardzo zaimponowała
1
@w sercu FCB Fajnie by było zobaczyć znów Milan w LM, ale będzie ciężko..
0
@Pusshi Też chciałbym ich zobaczyć w LM. Zdecydowanie mój ulubiony włoski klub.