- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1413 Culés
Gorące dyskusje
Faro
1
W Irlandii zamieszkihttps://x.com/i/status/2064618664423305538
22 odpowiedzi
Luciano99
53
Jeśli grubas jest mądry, to powinien powiedzieć w tym momencie:- Sory Julian, ale nas tu dymać... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
Bzyczekk
17
Pamięta ktoś jeszcze tego ziomeczka?https://x.com/i/status/1273716704934342660
19 odpowiedzi
Media
Sonda
MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest:
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1413 Culés
1
Gdzie sa ci co dembele sprzedali? Ja mysle ze czas przyjdzie na niego.i bd sie cieszyc z jego bramek jak z neymara
1
@hans206 Człowieku gramy z najsłabszą drużyna w Hiszpanii i 2 najsłabszą w Europie z 5 najlepszych lig i to w w przewadze 1 zawodnika a ty się cieszysz jak by z realem grali :)
0
@dzynek Mimo wszystko trzeba się cieszyć, bo Dembele gra chyba jak na razie najlepszy mecz w Barcelonie. Ale też jestem ciekawy jak będzie się prezentował przeciwko 'autobusom', gdzie trzeba pograć kombinacyjnie. Ale ogólnie u niego problem jest prawdopodobnie w głowie, bo po tym jak zaliczył asystę już nie miał żadnej straty ani głupiego zagrania, a same udane dryblingi i zagrania.
0
@dzynek Ty nawet jeśli by grali teraz z realem to byś znalazł coś i płakał na Dembele.
0
@dzynek Nie masz racji.zobacz jaka ma swobodnosc. Za 8 miesiecy ci napisze ze sie myliles