- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1286 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
19
Może to prezydent Ukrainy zdurniał ale to polski ma się starać ratować... » Czytaj dalej
40 odpowiedzi
Arden
0
Wymień dziwny zapach, który lubisz.
28 odpowiedzi
MirusAmisz
41
Nigdy nie wrzucałem zdjęć swojego pieska to proszę bardzo:https://zapodaj.net/plik-PT9Veh9Pw4htt... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Media
Sonda
MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest:
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1286 Culés
15
Naprawdę nie rozumiem dlaczego Pique musi grać nawet w takim meczu. Przecież Verma radzi sobie tak samo dobrze, a nikt mi nie wmówi, że Pique nie potrzebuje odpoczynku.
7
@sidzej Żebyście mieli nad czym lamentować. :d
3
@Socjopata Jak tam Ramos? Wszystko już w porządku?
1
@sidzej W klubie pracuje masa ekspertów, trenerów. Skoro oni uważają, że Pique nie jest przemęczony, do tego sam zawodnik zapewne nie powiedział nic trenerowi, że potrzebuje odpoczynku to jest w wyjściowym składzie.
1
@sidzej Masz racje, powinien zostać odsunięty do końca sezonu, spokojnie wyleczyć kontuzje, przejść nowy okres przygotowawczy i dopiero wtedy grac.
7
@sidzej Podobno zjadł bigos przed meczem, przesrane
0
@Socjopata Gówniana sprawa...