La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1632 Culés

3

Ronaldo znowu strzela ? No i co, że strzela ?
Piszą, że zaczyna "rajd" po 6 ZP ? No i co z tego ?
Ja odpalam sobie wtedy chociażby tą akcję Leo


czy SETKI innych podobnych w jego wykonaniu i po przypomnieniu sobie jak wyglądają gole Ronaldo oraz te jego ciągłe symulki dziękuję Bogu, że zesłał nam Leo do Barcelony ;)
I ta reakcja kibiców Betisu wtedy ;) I to się pamięta i podziwia a nie żałosne "Siii" po dołożeniu nogi czy głowy w meczu już o NIC czy pretensjach do sędziego po własnej symulce :)

0

@SinMistico Ja wole to:

3

@SinMistico To trochę brzmi jak reakcja takiego dzieciaka, który zamyka się w pokoju i chowa pod kocem, uciekając przed otaczającą go rzeczywistością xD
Przepraszam, jeśli uraziłem.

0

@SinMistico Kolego co ty? Przecież Ronaldo robi dokładnie to samo co Messi. Strzela, asystuje, drybluje zostawiając rywali z tyłu, strzela z wolnych i itp........Przepraszam poniosło mnie.......

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?