La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1783 Culés

59

A.Sacchi: Neymar to nie jest projekt. W piłce chodzi o pomysły, tradycję. City kupiło Guardiolę, zainwestowało w jego plan, jego wizję, oddało sprawy w jego ręce.

PSG tego nie ma. Najpierw struktura, klub, później drużyna. Spójrzcie na Juve. Bonucci podskoczył i go nie ma!

@matiswiecicki

I tu pełna zgoda. Zawodnicy mają się dostosować do klubu, nigdy na odwrót.

0

@damianex10 No mondrego to i warto posłuchać

konto usunięte

2

@damianex10 Naprawdę nie rozumiem gdzie wszyscy widzą tą wielką różnicę między City a PSG. Osobiście dużo bardziej sympatyzuję z klubem z Manchesteru, ale w obu przypadkach strategia jest oparta na pieniądzu. PSG, można powiedzieć, zainwestowało w plan Emeriego, który przecież był fenomenem, trenerem, który udowodnił swoją wartość w klubie "klasy B", czym Guardiola nie może się pochwalić. City to oczywiście wizja trenera, ale także wielkie transfery. PSG we Francji dominowało jeszcze przed tym szaleństwem. Te rewelacje są nielogiczne, ponieważ Guardiola mógł pójść do PSG, zrobić robotę, i wtedy to City byłoby klubem bez wizji, gdzie wszystko układa się pod gwiazdy.

konto usunięte

0

@cinek007 Słuchaj, słuchaj.. może się czegoś nauczysz ;D

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest: