La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 910 Culés

2

Gdy były ploty o odejściu Neymara do PSG, też pisaliście że to ploty wyssane z palca. Więc te wasze wywody, jakie to nierealne są klocka warte..

0

@Zieliniak Są pewne różnice. Była klauzula (Barca nie miała nic do gadania) teraz nie ma, szejk ma praktycznie nieograniczone zasoby, a Barca wydała i tak już za dużo(skąd wziąć kasę?).
Poza tym, co by się nie działo to szejk go do nas nie puści - on traktuje to bardzo ambicjonalnie, szczególnie po 6-1.

0

@mkord A ja Neymara nie chce tu więcej widzieć. Jeśli kiedyś zagra na Camp Nou w roli gościa to mam nadzieję że zbierze solidna porcje gwizdów. Zaatakowanie Semedo, pozwanie Barcelony bo nie udało mu się oszukać klubu, rezygnacja z bycia socio. Jednak to co najbardziej mnie zdenerwowało to to że po meczu z PSG wziął sobie od tak wolne i poleciał na urodziny siostry. Co się stało wtedy? Deportivo nas pokonało i ten mecz zaważył o mistrzostwie.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?