La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1491 Culés

6

Co do tej plotki, to myślę że jest trochę prawdy, może nie w tym, że chciałby wrócić, ale w tym że odejście do PSG, to była zła decyzja i krok w tył jego karierze.
Może pieniędzy ma więcej, ale piłkarsko stracił dużo, bo w Lidze francuskiej nie ma żadnej rywalizacji, największe hity meczowe to mecz z OM czy Monaco. Nikt się tymi meczami nie emocjonuje, każdy fan piłki nożnej(prócz kibiców PSG) przychodzi obojętnie obok tych meczów. Pod względem emocji, to pewnie najgorsza liga(no może jeszcze niemiecka).

Wolał być w cieniu Messiego niż być w cieniu wszystkich innych lig, bo żeby się o nim mówiło, to musiałby co mecz 5 bramek walić z przewtotki z połowy boiska, robiąc przy tym 4 salta.

Wrócić już tu nie wróci, bo koszt transferu byłby za duży, a i zarząd by go nie chciał, po tym co odwalał po transferze, ale transfer do Realu? Perez może wyłożyć taki pieniądz, ostatnio oszczędzali, więc coś tam mają w kieszeni.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?