La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1462 Culés

0

Co do wczorajszego meczu, dla tych co czują żal do Marciniaka za awans Juventusu i nie tylko.
RĘKA BENATII Z 1 MINUTY TO NIE JEST RZUT KARNY!
Proszę film z oficjalnej płyty UEFA przeznaczonej dla szkolenia sędziów,


a poniżej interpretacja samej UEFY:
Obrońca kopię piłkę w swoją ręke, która jest ułożona w nienaturalny sposób.
Jako, że piłka jest niespodziewana, a ręka już znajduję się w pozycji z przed zagrania piłki przez obrońcę i nie wykonuje żadnego dodatkowego ruchu, gra powinna być kontynuowana.
Przepis moim zdaniem bzdurny, ale takie, niestety, są fakty.

0

@joloskyy Te przepisy są durne. Powiem szczerze ja bym szybciej gwizdnął karnego wczoraj z ręką Benatii niż w meczu Legia-Lech.

0

@bodzio10 W naszej lidze interpretacja ręki jest trochę inna niż w zaleceniach ulega.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?