La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1204 Culés

konto usunięte

0

Juventus, Real, Bayern, City, Liverpool, United 60:40 Sewilla, Barcelona ( rozum tak mowi ) oraz Roma lub Szachtar. Ciekawe pary beda w tym roku. Angielska pilka wydaje sie znowu zaczyna cos znaczyc, chociaz tak naprawde zweryfikuje ja dopiero 1/4. Bo co roku sie mowi, ze mocne bedzie czy to Chelsea czy to nawet Arsenal ponoc mial pokonac Bayern rok czy dwa lata temu ( przypomne 2:10 ), a wychodzi pozniej jak wychodzi. Tak czy inaczej kilka druzyn grajace fajny futbol dla oka, na pewno bedzie co ogladac. Jakie jest wasze top 3 druzyn w tym roku ? Dla mnie chyba bezpieczna trojka. Barcelona, Real, Bayern. Zreszta z reguly pilka nozna pokazuje, ze najwazniejsze jest doswiadczenie stad ten wybor. Dlatego nie ma tutaj City, dobra druzyna ale dwumecz z jakas potenga moglby wygladac tak jak dzisiejszy mecz z Juve.

0

@dawidr94 Dla mnie Barca ,City ,Bayern

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?