La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 516 Culés

1

Ale z drugiej strony, sezon 14/15 o mistrzostwo też biliśmy się z Atletico, przesądził chyba przedprzed ostatni mecz w sezonie z nimi na Calderon.
Do czego zmierzam, często mówi się że przyczynami porażek Bayernu w LM jest to że w lutym wygrywają ligę i potem nie mają tak wysokiej formy bo nie mają ambicji w lidze. I mysle, że lepiej paradoksalnie miec te kilka pkt przewagi do konca sezonu i dawac z siebie wiele w meczach (czyli tez zyskiwać forme), niż mieć teraz 20 pkt przewagi nad Realem, 15 nad Atletico.
I co, wtedy Gomes z Denisami by grali bo najwazniejsi oszczedzani na LM a tak naprawdę beda oni potem bez formy meczowej.
Przemyślcie to

0

@barcelonaLM W sezonie 14/15 o mistrzostwo graliśmy z Realem :)

0

@ArterkHD No tak masz racje, ale nie zmienia to rzeczy ze o lige do konca bylo ciezko ;)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?