La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1589 Culés

3

Tak wogóle czemu Nasi grają dopiero w czwartek ? Atletico gra dzis i ma mecz w srode, powinno byc raczej odwrotnie, Nasi będą mieć 24h mniej odpoczynku

0

@FcBforever221 I to po locie na wyspy kanaryjskie - nie jest to zrozumiala decyzja

0

@mekston Tez tego nie rozumiem i troche mnie to wkurzylo jak to zobaczylem

1

@FcBforever221 Jak nasi beda meli mniej? Chyba wiecej wlasnie. Skoro gralismy w sobote i teraz zagramy w czwartek to mamy 5dni a atletico 3 skoro teraz bedzie gralo w srode.

1

@laliga40 Raczej nie ... Atletico gra w srode a my w czwartek.

1

@laliga40 Jak więcej ? Atletico gra w srode a Nasi grają w czwartek także 24h w plecy

0

@FcBforever221 No ale teraz bedziemy mieli wiecej. Cos kosztem czegos.

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@FcBforever221 będziemy mieli 24h więcej odpoczynku, od soboty do czwartku jest więcej niż od niedzieli do środy :D

aaa w kontekście bezpośredniego starcia, faktycznie w plegar

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?