- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1708 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
74 odpowiedzi
Kgorecki2500
10
Wywiadu nie oglądałem ale widzę, że grubo chyba tam było. Tylko mi się od razu zapala lampka.... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Conradxc
8
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
38 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1708 Culés
1
Kombinacja norweska - zawody drużynowe/sztafetowe:
1. Niemcy (V. Geiger, F. Riessle, E. Frenzel, J. Rydzek) - złoto
2. Norwegia (J. Schmid, E Andersen, J. M. Riiber, J. Graabak) - srebro
3. Austria (W. Denifl, L Klapfer, B Gruber, M. Siedl) - brąz
Polska w składzie S. Kupczak, W. Marusarz, P. Słowiok, A. Cieślar na przed ostatnim 9 miejscu - szału nie ma, TOP 8 (cel) także ale wystawiliśmy wreszcie drużynę w kombinacji na IO plus udało ograć się Amerykanów - może z czasem chłopaki będą mocniejsi.
Niemcy 13-13 Norwegia w złotych medalach na tych IO!
Walka trwa, a do końca Igrzysk coraz mniej dni...
0
@Showman Zaraz sztafeta kobiet w biathlonie, stawiam na 14 złoty medal dla Niemiec.
0
@Showman Nie znam się na biathlonie ale sa jakieś realne szanse na medal biatlonistek ? Bo widzę że dużo wrzucasz info o IO wiec mniemam że się znasz
0
@Tito545 Nie ma żadnych. Z 5-6 reprezentacji jest lepsze od naszych, a mała jest szansa, ze wszystkie będą pudłowac
2
@Tito545 Mało szans, formy biegowej nie ma, ale przy dobrym strzelaniu i bardzo złym strzelaniu konkurencji może być podium, ale bym się nie nastawial.
0
@Tito545 Gwizdoń i Żuk bardzo dobrze zaprezentowały się w sztafecie mieszanej. Ta druga niestety dziś nie wystartuje, a szkoda, bo młoda biathlonistka pokazała się z dobrej strony. Ja osobiście widziałbym ją w sztafecie kosztem Gwizdoń, która często nie wytrzymuje napięcia i zalicza sporo pudeł na strzelnicy.
0
@Showman Denifl tyle lat już startuje i jeszcze medal zdobywa, nieźle. :D
0
@Tito545 Mamy w składzie medalistki MŚ (ind.), a także biatlonistkę, która wygrywała zawody w PŚ także w teorii zawsze jakaś szansa jest ale nie nastawiałbym się na medal bo nasze zawodniczki niestety w wielkiej formie nie są, a także jest kilka reprezentacji naprawdę mocnych.
Krótko mówiąc - medalu nie widzę, a nawet ciężko będzie o TOP 8, a więc taki niezły wynik łapiąc się na stypendia i kl. punktową.
0
@Showman dzisiaj bardzo trudne warunki, mogą być niespodzianki
1
@katall_96 Na to się zapowiada ale poczekajmy - w mikście także już się cieszyli ze złota, a tymczasem Arnd Peiffer popsuł wszystko i nie zdobyli nawet medalu.
Oczywiście Dahlmeier to nie Peiffer ale są reprezentacje, które mocno powalczą.
1
@Socjopata Jeśli się nie mylę to Wilhelm Denifl jest już blisko 40-stki, odkąd pamiętam w czołówce PŚ ale medalu IO do dzisiaj nigdy nie zdobył także tym bardziej brawo dla niego.
Co prawda to medal w sztafecie ale medal jest medalem.