La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1624 Culés

konto usunięte

0

Do Guardioli wracają koszmary z Bayernu, no i niestety Barcelony, przez co mam na myśli walenie głową w mur. Dlatego przewiduję, że poza Barcą Pep po Ligę Mistrzów nie sięgnie. Ma immanentną nieelastyczność taktyczną i ona będzie go kosztować, ponieważ jego styl został przez najlepszych rozpracowany. Ale oczywiście na mistrzostwo dowolnego kraju ta sama taktyka jest świetna.

11

@Hablador No raczej nie zostal rozpracowany jesli w trzecim juz zespole zdobywa lige w kolejnym kraju. Takie mecze jak dzisiaj sie przytrafiaja najlepszym i nie ma tutaj tragedii.

konto usunięte

1

@Katalończyk 99 Ostatnią LM wygrał w ............................................ 2011. Mamy inne zdanie na temat rozpracowania przez topowe zespoły w Europie.

1

@Hablador  immanentną. Szacun

1

@Hablador Wigan zdecydowanie nalezy do topowych druzyn.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?