- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1589 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
117
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
macio_944
9
Jedna odpowiedź do tego komentarza i kupuję dzisiaj alkohol
12 odpowiedzi
PioteK
0
Chyba Athletico Madryt kilka miesięcy temu myślało że Szwagry znowu nie będą mieli kasy i... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1589 Culés
1
Nie czytałem komentarzy po meczu realu z psg, ale chciałbym coś napisać od siebie bo przecież o to w tym chodzi. .MOIM zdaniem Real wygrał zasłużenie. ..oglądam mecze realu i stwierdzam ze w koncu widziałem wczoraj real walczący, z zebem, może nie jakiś super futbol, ale realowi się chciało a Ronaldo walczył o każdą piłkę, chciało im się cholernie, wygrali nie taktyką nie formą bo jej nie mają tylko tym ze po prostu musielii spiac dupska i im się udało. Z dwojga złego cieszy mnie wynik, sorki za brak przecinkow itp. Czekam na komentarze a głównie na hejty, elo ;)
0
@Sylvinho007 Masz rację.
1
@Sylvinho007 Ja się nie zgodzę uważam że Real wygrał dzięki Emeremu :D
0
@Sylvinho007 Ja również uważam, że Real zasłużył. Wiadomo, piłkarsko, wydaje mi się, lepiej zaprezentowało się PSG ale Real wyglądał solidnie. Parę kontrowersji było, ale też bez przesady. Gol strzelony kolanem? Cóż... bywa.
Mimo wszystko jednak Real z tych wielkich drużyn (faworytów do zdobycia LM) ostatnio wygląda chyba najgorzej i jeśli znowu się doczołgają do finału to będzie nieciekawie.
0
@Sylvinho007 real nie gral wielkiej pilki ale czy PSG gralo? kiedys pisalem ze jak klub z Paryza nie zmieni trenea to nie maja czego szukac w wielkiej pilce (choc przeciez jeszcze rewanz u siebie i wszystko sie moze zdarzyc). W kazdym badz razie Real po meczu ma przewage 2 goli i jest blizej awansu, a CR7 to CR7 wie gdzie sie ustawic i rzeczywiscie walczyl troche. chcialbym zebysmy tez byli blizej kolejnej rundy za tydzien
1
@Dzemik55 Moim zdaniem nie doczolgaja się. .poza tym jeszcze jest rewanż, półfinał max, czuje w kości ze Barca wygra LM a finał z City.....pomarzyć można ; p
0
@Sylvinho007 Z City często gramy, wolałbym kogoś innego ;D