- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1136 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
1
Czy ja dobrze widzę, że deportowali Ukraińca za to, że złowił suma? Ja pierdziele co za chory... » Czytaj dalej
104 odpowiedzi
MirusAmisz
23
@Kgorecki2500 No ładnie ładnie kolego, to sobie nagrabiłeś. https://x.com/krulbijedame/status/20... » Czytaj dalej
32 odpowiedzi
LAMC_10
5
Było pite.https://twitter.com/i/status/2063283454930825729
12 odpowiedzi
Media
Sonda
MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest:
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1136 Culés
0
Wstyd nawet szejk , znowu w lozy rzucal , a z graczy psg nikt nie skomentowal meczu , zalosny klubik
2
@senso Szejk teraz znowu będzie musiał zaglądnąć do kieszeni i poszukać drobnych na wzmocnienia. :-P
0
@samueleto To ile by musial znowu wydac 400 mln ? za niedługo ten projekt skończy się kolo 1mld , bez zadnego europejskiego trofeum.
0
@senso jezeli zobaczy ze nie ma tytułów w LM bo o takie mu chodzi w przekroju załóżmy 2-3 lat nastepnych to spodziewajmy sie kolejnych bomb transferowych w PSG. teraz pewnie troche odpuszczą z tymi transferami bo wiadomo Neymar , Mbappe.