La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1633 Culés

konto usunięte

25

Dla mnie najważniejsze w dwumeczu Real-PSG jest to, ze któraś z drużyn, których nie lubię odpadnie. Zasadniczo to mi to lotto która. Chociaż z małym wskazaniem na odpadnięcie Realu. Potem najlepiej jak zwycięzca spotka się z City.

17

@Hegemon A dla mnie najważniejsze zeby real odpadl i to najlepiej po laniu, niecierpie tego klubu z napiętym jak plandeka na żuku gosciem na czele

konto usunięte

15

@FcBforever221 Twój avatar całkowicie się kłóci z tym co napisałeś :)

konto usunięte

0

@katall_96 A jakie masz zastrzeżenia co do czasów Puyola i Raula - wspaniałego piłkarza i człowieka, którego szanuję najbardziej z wszystkich, którzy kiedykolwiek grali w Realu?

konto usunięte

0

@barcafan_89 Nie mam żadnych :) Nie zrozumiałeś co napisałem najwyraźniej. Kto jak nie Puyol uczył czynami szacunku do rywala, nawet tego największego? Puyol nie zasłużył sobie, by być na avatarze gościa, który wypowiada się o innej drużynie w taki sposób, to obrzydliwe po prostu :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?